Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami oferowanymi w sklepie internetowym www.krasta.pl Witryna www.krasta.pl jest własnością Firmy Handlowej KRASTA Katarzyna Krakowiak. Swoją działalność w Internecie prowadzimy od marca 2008r.

 

Czas ten pozwolił nam zdobyć doświadczenie, które pozwoliło poznać nie tylko prawne aspekty funkcjonowania firmy prowadzącej sprzedaż na odległość, ale przede wszystkim poznać potrzeby kupujących, którzy dokonują zakupów w sieci. Wciąż się uczymy, zdobywamy doświadczenie i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient sklepu internetowego Krasta.pl był zadowolony zarówno z zakupionego przedmiotu jak i z przeprowadzonej transakcji. Jesteśmy wciąż otwarci na wszelkie sugestie Klientów co do zmiany interfejsu sklepu lub sposobu dokonywania transakcji.

 

W naszej ofercie posiadamy dodatki dla kobiet i mężczyzn: m.in. portfele, rękawiczki, okulary, czapki, paski, torebki itp. Serdecznie zapraszamy do zakupów. Szeroki asortyment dodatków dla kobiet i mężczyzn, wyszukana modele zarówno klasyczne jak i całkiem nowoczesne dostępne są na naszej stronie internetowej w konkurencyjnych cenach. Wychodzimy z założenia, że to szczegóły tworzą człowieka, dlatego tak ważne jest dopasowanie najdrobniejszych elementów do całości wizerunku osoby. Dlatego prezentujemy przed Państwem świat dodatków wykonanych z najlepszej jakości materiałów w swojej kategorii.

 

Krasta.pl to najwyższe standardy jakości obsługi klienta. Dynamiczny i skrupulatny zespół tworzący firmę zapewnia kontakt na każdym etapie wyboru czy zakupu produktu. Jesteśmy dla Państwa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Na każdym etapie zamówienia są Państwo informowanie o jego przebiegu, tak aby szybko i sprawnie nastąpiła dostawa wprost na wskazany adres wymarzonego dodatku.

 

Dlaczego warto kupować w sklepie www.krasta.pl?

 
- konkurencyjny ceny
- szeroki asortyment portfeli, pasków, torebek, aktówek, okularów przeciwsłonecznych, czapek wykonanych z wyselekcjonowanych materiałów
- błyskawiczna przesyłka wraz z możliwość kontroli etapów wysyłania przesyłki
- rabaty i karty klubowe dla stałych klientów
- wybrana przez Państwa możliwość płatności (przelew, za pobraniem, karta kredytowa)
- możliwość wysyłki jako prezent

 

Zapraszamy na udane zakupy do naszego sklepu internetowego Krasta.pl.
Pozdrawiamy, zespół Krasta.pl

 

FHU Krasta
Katarzyna Krakowiak
ul. Słoneczna 15
32-540 Trzebinia


Tel. kom.: 793-700-733
Email: sklep@krasta.pl
NIP:637-210-40-70

Czynne: 8.00-16.00 (Pon.-Pt.)
             9.30-13.00 (Sobota)

pixel